Şirkete Özel Koçluk Programları

İşinizi iyi biliyor olmanız işletmenizin sağlıklı büyümesini garanti etmiyor!

Şirketinizin yaşam evresine ve hedeflerine uygun size özel tasarlanmış bir program ile siz ve ekibinizle beraber çalışarak hedefinize ulaşmanızı sağlıyoruz. 3 adımla sonuç almak mümkün! Önce analiz-değerlendirme, sonra planlama ve sonuç almak için aksiyona geçme... 20 üzerinde çalışanı olan büyüme hedefi olan, değişim yapmaya hazır bir işletme iseniz sizin için uygun programı ilişikteki linkten seçebilirsiniz.

Grup Koçluk Programları

Patron olmak güzel ama yalnız bir yolculuk!

Ara ara işletmenizin yapı taşlarını ya da ticari yetkinliklerini gözden geçirmeniz daha hızlı, daha güvende ilerlemenizi sağlar. Tek yapmanız gereken hangi atölyeye katılmanız gerektiğine karar vermek…

Ticarileşmeyi Hızlandırma Programı

Rekabetin her gün arttığı, iş yapış şekillerinin değiştiği bir dünyada her şeye rağmen büyüyebilmek mümkün!

Maksimum 10 işletme sahibinin katılımı, 8 oturumdan oluşan koçluk programı ile satış ve pazarlama stratejilerinizi gözden geçirip, daha fazla yeni müşteri kazanmanın, mevcut müşterilerinizi daha iyi yönetmenin yollarını öğreneceksiniz. Pazarlama 4.0, yeni satış teknikleri, müşteri deneyimi gibi yeni dünyanın konuları ile tanışacaksınız.

Takım Koçluk Programları

Şirketlerin ekipçe ivme kazanıp ilerleyebilmesi için tasarlanmış Çalışan Bağlılığı, Kurum Kültürü ve Liderlik programlarımızla sadece haftada 1 saat; kağıt, kalem kullanmadan şirket içi verimliliği arttırıyoruz.