İşletme Gelişim Analizi

İşletmenizin sektöründen, büyüklüğünden bağımsız olarak işletmenizin sağlıklı büyümeye ne kadar hazır olduğunu ölçmenizi sağlayan bir rapor elde edeceksiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan işletme anketini cevaplamak için 20 dakika... Bundan sonra aksiyon almak sizin elinizde!

Liderlik Becerileri Analizi

Ticaretin değişen dünyasında şirketleri yönetmek için yeni liderlik becerilerine ihtiyaç var. Liderlik becerileri analizinin sonucunda 24 sayfalık bir rapor ile liderlik tarzını belirleyecek, gelişim alanlarını bulacaksınız. Değişimi planlamak için bire bir görüşmesini talep edin, aksiyonlara start verin!

Satış Ekibi Becerileri Analizi

Rekabetin her gün arttığı bir dönemde satış yapabilmek gitgide zorlaşırken SalesIQ ile satışın akıllı halini öğrenmek ve zamanınızı ve bütçenizi doğru konulara odaklamalısınız. Satış ekibinizin becerilerini 30 dakikalık satış yetkinliği anketi ile keşfetmek mümkün!

 

Takım İletişim Becerileri Analizi

Takım içinde iletişimi sürdürülebilir kılmanın formülünü öğrenecek, takımınızı iletişim yetkinliklerini 15 dakikalık bir anket ile kolay ve hızlı bir şekilde ölçebileceksiniz. İletişimin matematiği ile iletişimi büyümenizde engel olmaktan çıkarın!