Hakkımızda

İşletme Gelişim Platformu

"Müzik değiştiğinde dans da değişir..."

Kendi konfor alanınızın dışına çıkmaya ne kadar hazırsınız?

Şikayet etmek, bahane üretmek ve suçlamalar ile bir sorunun tamamen giderildiğine hiç tanık oldunuz mu?

Peki ya sahiplenmek, sorumluluk almak ve hesap verebilmek nasıl geliyor kulağa?

Ticari ekosistemin hızla değiştiği, iş yapış modellerinin mevcudu yok etme üzerine kurulduğu bir dönemde siz kendi işinizi geliştirmek için ne kadar vakit ayırabiliyorsunuz? Sevgili patronlar, işiniz mi sizi yönetiyor yoksa siz mi işinizi yönetiyorsunuz?

Peki ya çalışanlar? Gerçekten potansiyelinizin ne kadarını ortaya koyabiliyorsunuz? Terfi, zam veya organizasyon değişikliği gibi iş hayatının temel değişimleri sizi ne kadar etkiliyor? Kurum değiştirdiğinizde bu konular da tamamen aklınızdan çıkıyor mu?

İşte tam bu noktada hem patronların hem de çalışanların yanında yer alıyoruz. Tamamen tarafsız bir gözle işletmenizi sektör bağımsız olarak analiz ediyor; doğru hedefi belirlemek ve uygulamak noktasında alınacak aksiyonları önceliklendiriyor ve hayata geçişi noktasında da size co-pilotluk yapıyoruz.

Tatile gitmeye karar verdiğinizde yaptıklarınızı bir sıralayalım. Hangi tarihte, hangi bölgeye, hangi otele hangi araç ile gideceğinizi seçiyor ve sonra valizinizi tatile uygun kıyafet ve aksesuarlar ile hazırlıyorsunuz.

Peki işletme sahibi olarak bir yıl sonra nerede olmak istediğinizi yazılı olarak belirleyip, atılması gereken adımları ve yanımızda hangi ekipmanların olması gerektiğini hiç çalıştınız mı?

Digid Yönetim ve Bilişim Sistemleri olarak geleneksel iş yapış modellerini dijital dünyanın gereksinimleri ile harmanlayarak para, zaman ve ekip üçgeninde fayda üretiyoruz.

Farklı kültürlerden ve disiplinlerden edindiğimiz iş analizi yeteneğimizi bazen bir sorunu çözmede bazen ise bir fırsat yaratmada kullanıyoruz.

2016 yılında kurulmuş olmamıza rağmen, geçen kısa zamanda bir çok işletmenin gelişim yolculuğuna tanıklık etme imkanı bulduk. “Patron yalnızdır!” diyerek hem onların yanında olduk hem de ekipleri ile uyumlanarak daha verimli ilerlemelerini sağladık.

Vizyonumuz; çocukların sağlıklı, mutlu bireyler olması için eğitim ve gelişim olanaklarını artırmak.

Bunu yapabilmek için de sevgili patronlara ihtiyacımız var. Yol haritasını belirleyip takip eden, A takımını kuran ve edindiği yönetim becerilerini farklı iş alanlarında da uygulayabilen ve bu sayede ülkemizdeki eğitim konusuna bütçe, vakit ve tecrübe aktarabilecek patronlar yaratmak arzusundayız.

Sadece kendi refahımızı artırmak ile hayatın güzelleşeceğine inanmıyoruz. Çevremizdekileri de bu rüzgar ile yanımıza alabilir ve güçlü yürüyebilirsek; hızlanan değişime ayak uydurabilir ve yönlenen değil yönlendiren kitleler haline gelebiliriz.

Bu bir dönüşüm ve gelişim yolculuğu. Haydi gelin bu yolda birlikte yürüyelim...