Danışanlarımız

Bilgen Otomotiv

Nisan 2017 - Haziran 2018 arasında şirkete özel koçluk programımızdan yararlanan Bilgen Makina; 35 yılı geçen tecrübesiyle rulman ve hırdavat satışı alanında faaliyet gösteren bir aile şirketidir.

Ala Makeup Studio

Ala Makeup Studio'nun büyüme yolculuğuna Aralık 2019'dan itibaren eşlik etmekteyiz. Standardizasyon, stratejik büyüme ve şubeleşme konularında desteğimiz devam etmektedir.

Doraks Teknolojik Ürünler

Bir aile şirketi olan Doraks Teknolojik Ürünler firmasında ikinci kuşağın göreve devralma sürecinde Eylül 2020 itibari ile kendisine eşlik etmekteyiz. 
Web: www.doraks.com.tr Email:

ZEM Raf Sistemleri

40 yıllık bir aile şirketi tarafından kurulan yeni nesil Dönüşüm Firması'nda Stratejik Planlama, Operasyonel İzlenebilirlik ve ölçülebilirlik konularında Mayıs 2020'den itibaren hizmet vermekteyiz.  
Web: www.zemraf.com Email:

Akem Group Raimondi

Raimondi Kule Vinç Türkiye distribütörü olan Akem Group ile Ağustos 2020'den itibaren Stratejik Planlama, Sürdürüebilir Büyüme konularında çalışmaktayız. 
Web: www.akemgroup.com Email:

Elephant İstanbul

Müşteri Deneyim Danışmanlık Ajansı olan Elephant İstanbul'un kurulum, stratejik planlama aşamalarında Mayıs 2020 - Temmuz 2020 tarihleri arasında programımızla yer aldık. 

Urkaya Exclusive

Bir aile şirketi olan Urkaya Exclusive'de İşletme Gelişim Analizi çalışmalarına Aralık 2020 itibariyle başlanmıştır. 
Web: www.urkaya.com Email:

LİMONHOST

Nisan 2017 - Kasım 2018 arasında şirkete özel koçluk programımızdan yararlanan LimonHost; bulut teknolojilerinde önce olmayı hedefleyen bir teknoloji şirketidir.  

VATEK ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ

Ekim 2017'den bugüne şirkete özel koçluk programımızdan yararlanan VATEK Çevre Teknolojileri; Endüstriyel Su ve Atık Su Arıtma sistemleri tasarlama ve üretme konularında faaliyet göstermektedir. 

Pia Beauty

Sibel Kırbaş yönetimindeki Pia Beauty'nin Sürdürülebilirlik Yolculuğu için İşletme Gelişim Analizi çalışmaları Kasım 2020'de tamamlanmış ve plan doğrultusunda çalışmalar hız kazanmıştır.
Web: www.piabeauty.com Email:

Ahu Karaduman

Kasım 2017'den bugüne şirkete özel koçluk programımızdan yararlanan Ahu Karaduman Zayıflama ve Güzellik Merkezi, Bağdat Caddesi'nde bulunan merkezinde global uygulamalar ile faaliyet göstermektedir. 

Executive English Coaching

C Level profesyoneller için Profesyonel İngilizce programları yürüten Executive English Coaching'in dijitalleşme sürecine Aralık 2019 - Mayıs 2020 tarihleri arasında İşletme Gelişim programımızla destek olduk.

VIRASOFT

Temmuz 2017 - Kasım 2018 arasında şirkete özel koçluk programımızdan yararlanan Virasoft; dijital patoloji alanında kabiliyetli tanı desteği, nicel görüntü analizi, vaka yönetimi uygulamaları, patoloji eğitim seti ve telepatoloji hizmetleri sunan bir yazılım firmasıdır. 

Çocuk Terapisi Danışmanlık Merkezi

Psikolog Arzu Yazar tarafından kurulan Çocuk Terapisi Danışmanlık Merkezi'nin büyüme yolculuğuna Şubat 2019 - Ağustos 2019 tarihleri arasında eşlik ettik. 
Web: www.cocukterapisi.com Email:

GCC Sertifikasyon ve Belgelendirme

Aralık 2017 - Kasım 2018 tarihleri arasında şirkete özel koçluk programımızdan yararlanan GCC Sertifikasyon ve Belgelendirme; Yönetim sistemleri belgelendirme, ürün belgelendirme ve muayene hizmetleri konularında, piyasanın ihtiyaçlarına geniş bir kapsamda çözüm üretmektedir.

CPR MİMARLIK

2018 yılı boyunca şirkete özel koçluk programımızdan yararlanan CPR Mimarlık, Ticaret, Ulaşım, Konut, Okul, Spor, Turizm yapıları gibi birçok farklı sektöre mimari, iç mimari proje ve uygulama hizmeti vermektedir.

Coşkun Hukuk Bürosu

2018 yılı boyunca şirkete özel koçluk programımızdan faydalanan Coşkun Hukuk Bürosu, özellikle Yabancı Hukuku, Spor Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku alanında faaliyet göstermektedir.

Tax Free Zone

Nisan 2019'dan bugüne şirkete özel koçluk programımızdan yararlanan Tax Free Zone; yurtdışı yerleşik kişilerin yapmış olduğu alışverişlerde oluşan KDV'nin iadesi alanında faaliyet gösteren GİB onaylı bir şirkettir. 

Mindray

Kurumiçi Liderlik Programımızdan faydalanan Mindray, dünya çapında önde gelen tıbbi cihaz ve çözüm tedarikçilerinden biridir.

PayPorter

Ödeme Hizmetleri Analiz ve Proje Yönetim hizmetlerimizden yararlanan Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.; BDDK Lisanslı Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para kuruluşudur.
Web: www.payporter.com Email: