Danışanlarımız

Bilgen Otomotiv

Nisan 2017 - Haziran 2018 arasında şirkete özel koçluk programımızdan yararlanan Bilgen Makina; 35 yılı geçen tecrübesiyle rulman ve hırdavat satışı alanında faaliyet gösteren bir aile şirketidir.

LİMONHOST

Nisan 2017 - Kasım 2018 arasında şirkete özel koçluk programımızdan yararlanan LimonHost; bulut teknolojilerinde önce olmayı hedefleyen bir teknoloji şirketidir.  

VATEK ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ

Ekim 2017'den bugüne şirkete özel koçluk programımızdan yararlanan VATEK Çevre Teknolojileri; Endüstriyel Su ve Atık Su Arıtma sistemleri tasarlama ve üretme konularında faaliyet göstermektedir. 

Ahu Karaduman

Kasım 2017'den bugüne şirkete özel koçluk programımızdan yararlanan Ahu Karaduman Zayıflama ve Güzellik Merkezi, Bağdat Caddesi'nde bulunan merkezinde global uygulamalar ile faaliyet göstermektedir. 

VIRASOFT

Temmuz 2017 - Kasım 2018 arasında şirkete özel koçluk programımızdan yararlanan Virasoft; dijital patoloji alanında kabiliyetli tanı desteği, nicel görüntü analizi, vaka yönetimi uygulamaları, patoloji eğitim seti ve telepatoloji hizmetleri sunan bir yazılım firmasıdır. 

GCC Sertifikasyon ve Belgelendirme

Aralık 2017 - Kasım 2018 tarihleri arasında şirkete özel koçluk programımızdan yararlanan GCC Sertifikasyon ve Belgelendirme; Yönetim sistemleri belgelendirme, ürün belgelendirme ve muayene hizmetleri konularında, piyasanın ihtiyaçlarına geniş bir kapsamda çözüm üretmektedir.

CPR MİMARLIK

2018 yılı boyunca şirkete özel koçluk programımızdan yararlanan CPR Mimarlık, Ticaret, Ulaşım, Konut, Okul, Spor, Turizm yapıları gibi birçok farklı sektöre mimari, iç mimari proje ve uygulama hizmeti vermektedir.

Coşkun Hukuk Bürosu

2018 yılı boyunca şirkete özel koçluk programımızdan faydalanan Coşkun Hukuk Bürosu, özellikle Yabancı Hukuku, Spor Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku alanında faaliyet göstermektedir.

Tax Free Zone

Nisan 2019'dan bugüne şirkete özel koçluk programımızdan yararlanan Tax Free Zone; yurtdışı yerleşik kişilerin yapmış olduğu alışverişlerde oluşan KDV'nin iadesi alanında faaliyet gösteren GİB onaylı bir şirkettir. 

Mindray

Kurumiçi Liderlik Programımızdan faydalanan Mindray, dünya çapında önde gelen tıbbi cihaz ve çözüm tedarikçilerinden biridir.

PayPorter

Ödeme Hizmetleri Analiz ve Proje Yönetim hizmetlerimizden yararlanan Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.; BDDK Lisanslı Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para kuruluşudur.
Web: www.payporter.com Email: