Sektör bağımsız, kuruma uygun çözümler ile sürdürülebilir yapılanma...

Hizmet / Güzellik & Kozmetik 

Ala Beaute'nin büyüme yolculuğuna Aralık 2019'dan itibaren yön vermekteyiz. Standardizasyon, stratejik büyüme ve franchise yönetimi alanında desteğimiz devam etmektedir.

Hizmet / Güzellik & Kozmetik

Dr. Elif Çolak tarafından kurulan Luva Poliklinik ile Mart 2022'de Franchise Süreci yönetimi üzerine başlayan çalışmalarımız; Mayıs 2022 itibari ile Stratejik Planlama ile devam etmektedir.

Sanayi / Makina Parçaları Tedarik

Nisan 2017 - Haziran 2018 arasında şirkete özel programımızdan yararlanan Bilgen Makina; 35 yılı geçen tecrübesiyle rulman ve hırdavat satışı alanında faaliyet gösteren bir aile şirketidir.

İmalat / Akıllı Elektrik Sistemleri 

Bir aile şirketi olan Doraks Teknolojik Ürünler firmasında ikinci kuşağın görevi devralma sürecinde Eylül 2020 - Haziran 2021 arasında görev aldık. 

İmalat / Endüstriyel Raf Sistemleri

40 yıllık bir aile şirketi tarafından kurulan yeni nesil Dönüşüm Firması'nda Stratejik Planlama, Operasyonel İzlenebilirlik ve ölçülebilirlik konularında Mayıs 2020'den itibaren hizmet vermekteyiz. 

Sanayi / Kule Vinç Satış

Raimondi Kule Vinç Türkiye distribütörü olan Akem Group ile Ağustos 2020 - Temmuz 2021 arasında Stratejik Planlama, Sürdürülebilir Büyüme konularında çalıştık.

Hizmet / Müşteri Deneyimi

Müşteri Deneyim Danışmanlık Ajansı olan Elephant İstanbul'un kurulum, stratejik planlama aşamalarında Mayıs 2020 - Temmuz 2020 tarihleri arasında programımızla yer aldık.

İmalat / Mobilya

Bir aile işletmesi olan Urkaya Exclusive ile Aralık 2020 - Haziran 2021 tarihleri arasında Stratejik Planlama ve Operasyonel Süreç yönetimi alanında çalıştık.

Hizmet / IT Bulut Sistemler

Nisan 2017 - Kasım 2018 arasında şirkete özel programımızdan yararlanan LimonHost; Bulut Sistemler noktasında çözüm üreten bir teknoloji şirketidir.

Sanayi / Endüstriyel Su Arıtma

Ekim 2017'den bugüne şirkete özel programımızdan yararlanan VATEK Çevre Teknolojileri; Endüstriyel Su ve Atık Su Arıtma sistemleri tasarlama ve üretme konularında faaliyet göstermektedir.

Hizmet / Güzellik & Kozmetik

Sibel Kırbaş yönetimindeki Pia Beauty'nin Sürdürülebilirlik Yolculuğu için İşletme Gelişim Analizi çalışmaları Kasım 2020'de tamamlanmış ve plan doğrultusunda çalışmalar devam etmektedir.

Hizmet / Yabancı Dil Eğitimi

C Level profesyoneller için Profesyonel İngilizce programları yürüten Executive English Coaching'in dijitalleşme sürecine Aralık 2019 - Mayıs 2020 tarihleri arasında İşletme Gelişim programımızla destek olduk.

İmalat / Takı Tasarım

Figen Bahadıroğlu tarafından kurulan FiSeason ile Mayıs 2021 tarihinden itibaren Stratejik Planlama ve Finansal Yönetim alanında çalışmaktayız. 

İmalat / Tekstil Ürünleri

ActiveWear üretimi alanında faaliyet gösteren Wear Three Points ile Eylül 2021 tarihinden itibaren Stratejik Planlama ve Finansal Büyüme alanında çalışmaktayız. 

Hizmet / Anaokulları Eğitim

Psk. Serap Minaz Kıratik tarafından kurulan SMK Anaokulları ile Mart 2022 tarihinden itibaren Franchise Süreç Yönetimi üzerine çalışmaktayız. 

Hizmet / Güzellik & Kozmetik

Bağdat Caddesi ve Bodrum'daki merkezinde Global uygulamalar sunan Ahu Karaduman Sağlıklı Yaşam Merkezi ile Kasım 2017 - Nisan 2022 tarihleri arasında sürdürülebilirlik programı çalışılmıştır.

Hizmet / Sağlık Yazılımları

Temmuz 2017'de bir start-up olarak şirkete özel programımızdan yararlanan Virasoft'a şu anda Bilişim Sistemleri desteği alanında hizmet vermekteyiz.

Hizmet / Psikolojik Danışmanlık

Psikolog Arzu Yazar tarafından kurulan Çocuk Terapisi Danışmanlık Merkezi'nin büyüme yolculuğuna Şubat 2019 - Ağustos 2019 tarihleri arasında eşlik ettik.

Hizmet / Belgelendirme Hizmeti

Aralık 2017 - Kasım 2018 tarihleri arasında şirkete özel programımızdan yararlanan GCC Sertifikasyon ve Belgelendirme; Yönetim sistemleri belgelendirme, ürün belgelendirme ve muayene hizmetleri konularında, piyasanın ihtiyaçlarına geniş bir kapsamda çözüm üretmektedir.

Hizmet / Hukuki Danışmanlık

2018 yılı boyunca şirkete özel programımızdan faydalanan Coşkun Hukuk Bürosu, özellikle Yabancı Hukuku, Spor Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku alanında faaliyet göstermektedir.

Hizmet / Turistik Hizmetler

Nisan 2019 - Mart 2021 arasında şirkete özel programımızdan yararlanan Tax Free Zone; yurtdışı yerleşik kişilerin yapmış olduğu alışverişlerde oluşan KDV'nin iadesi alanında faaliyet gösteren GİB onaylı bir şirkettir.

İmalat / Sağlık Ekipmanları

Kurumiçi Liderlik Programımızdan faydalanan Mindray, dünya çapında önde gelen tıbbi cihaz ve çözüm tedarikçilerinden biridir.

Hizmet / Finansal Hizmetler

Ödeme Hizmetleri Analiz ve Proje Yönetim hizmetlerimizden yararlanan Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.; BDDK Lisanslı Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para kuruluşudur.

İmalat / Sağlıklı Gıda Üretimi

Gıda Mühendisi Tuğba Bayburtluoğlu tarafından kurulan Makarna Lütfen ile 2017 yılından itibaren stratejik planlama, operasyonel dönüşüm üzerine çalışmaktayız.

Hizmet / Etkinlik Yönetimi

Ekin Yıldız tarafından kurulan bir Etkinlik Organizasyon şirketi olan Cultivo Events ile şirketin stratejik yapılanması alanında Ocak 2021 - Mart 2021 arasında çalıştık.

Hizmet / Halkla İlişkiler

Lara Büyüktetik tarafından kurulan ve perakende firmalarının Halkla İlişkiler ve Basın yönetimini yapan Kingdom İstanbul ile Ağustos 2021 - Aralık 2021 arasında Stratejik Planlama ve Takım Yönetimi alanında çalıştık. 

Hizmet / Cafe Restaurant

Bağdat Caddesi'nde 2 farklı lokasyonda hizmet veren Nove Coffee ile Eylül 2021 tarihinden itibaren Stratejik Planlama ve Franchise Yönetim Süreci'nde çalışmaktayız. 

İmalat / Takı Tasarım

Banu Melek Coşkun tarafından kurulan İncik Cincik ile Şubat 2022 tarihinden itibaren Franchise Yönetim Süreci üzerine çalışmaktayız.

Hizmet / Sosyal Medya Yönetimi

Kurumların sosyal medya kanallarındaki marka yönetimine odaklı çalışan GoSocial ile 2019 - 2020 yılları arasında Stratejik planlama odaklı çalıştık. 

Hizmet / Gözlük ve Aksesuar 

Trend gözlük modellerini son kullanıcı ile buluşturan Maia Eyewear ile Mart 2021 tarihinden itibaren Stratejik Planlama ve Finansal Yönetim alanında çalışmaktayız. 

İmalat / Baharat ve Gıda

100 yılın üstündeki tarihi ile toptan ve perakende Baharat satışında bir marka olan Hayfene ile 2017 yılından bu güne Stratejik Yapılanma alanında çalışmaktayız.

Hizmet / VR Yazılım

Türkiye'nin gelecek vaad eden yazılım firmalarından olan Teleporter ile 2017 yılından bu güne Stratejik Planlama ve Pazarlama alanında çalışmaktayız. 

Hizmet / AR Yazılım

Artırılmış Gerçeklik alanında çözümler sunan ArtLabs ile Ağustos 2019 - Mart 2022 tarihleri arasında Stratejik Yapılanma alanında çalıştık.