Sektör bağımsız, kuruma uygun çözümler ile sürdürülebilir yapılanma...

Hizmet / Güzellik & Kozmetik 

Ala Beaute'nin büyüme yolculuğuna Aralık 2019'dan itibaren yön vermekteyiz. Standardizasyon, stratejik büyüme ve franchise yönetimi alanında desteğimiz devam etmektedir.

Hizmet / Güzellik & Kozmetik

Dr. Elif Çolak tarafından kurulan Luva Poliklinik ile Mart 2022'de Franchise Süreci yönetimi üzerine başlayan çalışmalarımız; Mayıs 2022 itibari ile Stratejik Planlama ile devam etmektedir.

Sanayi / Makina Parçaları Tedarik

Nisan 2017 - Haziran 2018 arasında şirkete özel programımızdan yararlanan Bilgen Makina; 35 yılı geçen tecrübesiyle rulman ve hırdavat satışı alanında faaliyet gösteren bir aile şirketidir.

İmalat / Akıllı Elektrik Sistemleri 

Bir aile şirketi olan Doraks Teknolojik Ürünler firmasında ikinci kuşağın görevi devralma sürecinde Eylül 2020 - Haziran 2021 arasında görev aldık. 

İmalat / Endüstriyel Raf Sistemleri

40 yıllık bir aile şirketi tarafından kurulan yeni nesil Dönüşüm Firması'nda Stratejik Planlama, Operasyonel İzlenebilirlik ve ölçülebilirlik konularında Mayıs 2020'den itibaren hizmet vermekteyiz. 

Sanayi / Kule Vinç Satış

Raimondi Kule Vinç Türkiye distribütörü olan Akem Group ile Ağustos 2020 - Temmuz 2021 arasında Stratejik Planlama, Sürdürülebilir Büyüme konularında çalıştık.

Hizmet / Müşteri Deneyimi

Müşteri Deneyim Danışmanlık Ajansı olan Elephant İstanbul'un kurulum, stratejik planlama aşamalarında Mayıs 2020 - Temmuz 2020 tarihleri arasında programımızla yer aldık.

İmalat / Mobilya

Bir aile işletmesi olan Urkaya Exclusive ile Aralık 2020 - Haziran 2021 tarihleri arasında Stratejik Planlama ve Operasyonel Süreç yönetimi alanında çalıştık.

Hizmet / IT Bulut Sistemler

Nisan 2017 - Kasım 2018 arasında şirkete özel programımızdan yararlanan LimonHost; Bulut Sistemler noktasında çözüm üreten bir teknoloji şirketidir.

Sanayi / Endüstriyel Su Arıtma

Ekim 2017'den bugüne şirkete özel programımızdan yararlanan VATEK Çevre Teknolojileri; Endüstriyel Su ve Atık Su Arıtma sistemleri tasarlama ve üretme konularında faaliyet göstermektedir.

Hizmet / Güzellik & Kozmetik

Sibel Kırbaş yönetimindeki Pia Beauty'nin Sürdürülebilirlik Yolculuğu için İşletme Gelişim Analizi çalışmaları Kasım 2020'de tamamlanmış ve plan doğrultusunda çalışmalar devam etmektedir.

Hizmet / Yabancı Dil Eğitimi

C Level profesyoneller için Profesyonel İngilizce programları yürüten Executive English Coaching'in dijitalleşme sürecine Aralık 2019 - Mayıs 2020 tarihleri arasında İşletme Gelişim programımızla destek olduk.

İmalat / Takı Tasarım

Figen Bahadıroğlu tarafından kurulan FiSeason ile Mayıs 2021 tarihinden itibaren Stratejik Planlama ve Finansal Yönetim alanında çalışmaktayız. 

İmalat / Tekstil Ürünleri

ActiveWear üretimi alanında faaliyet gösteren Wear Three Points ile Eylül 2021 tarihinden itibaren Stratejik Planlama ve Finansal Büyüme alanında çalışmaktayız. 

Hizmet / Anaokulları Eğitim

Psk. Serap Minaz Kıratik tarafından kurulan SMK Anaokulları ile Mart 2022 tarihinden itibaren Franchise Süreç Yönetimi üzerine çalışmaktayız. 

Hizmet / Güzellik & Kozmetik

Bağdat Caddesi ve Bodrum'daki merkezinde Global uygulamalar sunan Ahu Karaduman Sağlıklı Yaşam Merkezi ile Kasım 2017 - Nisan 2022 tarihleri arasında sürdürülebilirlik programı çalışılmıştır.

Hizmet / Sağlık Yazılımları

Temmuz 2017'de bir start-up olarak şirkete özel programımızdan yararlanan Virasoft'a şu anda Bilişim Sistemleri desteği alanında hizmet vermekteyiz.

Hizmet / Psikolojik Danışmanlık

Psikolog Arzu Yazar tarafından kurulan Çocuk Terapisi Danışmanlık Merkezi'nin büyüme yolculuğuna Şubat 2019 - Ağustos 2019 tarihleri arasında eşlik ettik.

Hizmet / Belgelendirme Hizmeti

Aralık 2017 - Kasım 2018 tarihleri arasında şirkete özel programımızdan yararlanan GCC Sertifikasyon ve Belgelendirme; Yönetim sistemleri belgelendirme, ürün belgelendirme ve muayene hizmetleri konularında, piyasanın ihtiyaçlarına geniş bir kapsamda çözüm üretmektedir.

Hizmet / Hukuki Danışmanlık

2018 yılı boyunca şirkete özel programımızdan faydalanan Coşkun Hukuk Bürosu, özellikle Yabancı Hukuku, Spor Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku alanında faaliyet göstermektedir.

Hizmet / Turistik Hizmetler

Nisan 2019 - Mart 2021 arasında şirkete özel programımızdan yararlanan Tax Free Zone; yurtdışı yerleşik kişilerin yapmış olduğu alışverişlerde oluşan KDV'nin iadesi alanında faaliyet gösteren GİB onaylı bir şirkettir.

İmalat / Sağlık Ekipmanları

Kurumiçi Liderlik Programımızdan faydalanan Mindray, dünya çapında önde gelen tıbbi cihaz ve çözüm tedarikçilerinden biridir.

Hizmet / Finansal Hizmetler

Ödeme Hizmetleri Analiz ve Proje Yönetim hizmetlerimizden yararlanan Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.; BDDK Lisanslı Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para kuruluşudur.

İmalat / Sağlıklı Gıda Üretimi

Gıda Mühendisi Tuğba Bayburtluoğlu tarafından kurulan Makarna Lütfen ile 2017 yılından itibaren stratejik planlama, operasyonel dönüşüm üzerine çalışmaktayız.

Hizmet / Etkinlik Yönetimi

Ekin Yıldız tarafından kurulan bir Etkinlik Organizasyon şirketi olan Cultivo Events ile şirketin stratejik yapılanması alanında Ocak 2021 - Mart 2021 arasında çalıştık.

Hizmet / Halkla İlişkiler

Lara Büyüktetik tarafından kurulan ve perakende firmalarının Halkla İlişkiler ve Basın yönetimini yapan Kingdom İstanbul ile Ağustos 2021 - Aralık 2021 arasında Stratejik Planlama ve Takım Yönetimi alanında çalıştık. 

Hizmet / Cafe Restaurant

Bağdat Caddesi'nde 2 farklı lokasyonda hizmet veren Nove Coffee ile Eylül 2021 tarihinden itibaren Stratejik Planlama ve Franchise Yönetim Süreci'nde çalışmaktayız. 

İmalat / Takı Tasarım

Banu Melek Coşkun tarafından kurulan İncik Cincik ile Şubat 2022 tarihinden itibaren Franchise Yönetim Süreci üzerine çalışmaktayız.

Hizmet / Sosyal Medya Yönetimi

Kurumların sosyal medya kanallarındaki marka yönetimine odaklı çalışan GoSocial ile 2019 - 2020 yılları arasında Stratejik planlama odaklı çalıştık. 

Hizmet / Gözlük ve Aksesuar 

Trend gözlük modellerini son kullanıcı ile buluşturan Maia Eyewear ile Mart 2021 tarihinden itibaren Stratejik Planlama ve Finansal Yönetim alanında çalışmaktayız. 

İmalat / Baharat ve Gıda

100 yılın üstündeki tarihi ile toptan ve perakende Baharat satışında bir marka olan Hayfene ile 2017 yılından bu güne Stratejik Yapılanma alanında çalışmaktayız.

Hizmet / VR Yazılım

Türkiye'nin gelecek vaad eden yazılım firmalarından olan Teleporter ile 2017 yılından bu güne Stratejik Planlama ve Pazarlama alanında çalışmaktayız. 

Hizmet / AR Yazılım

Artırılmış Gerçeklik alanında çözümler sunan ArtLabs ile Ağustos 2019 - Mart 2022 tarihleri arasında Stratejik Yapılanma alanında çalıştık. 

Kuyumculuk / Takı

40 Yıllık aile şirketinin 2. kuşağı, Yeni Nesil Kuyumculuk konseptiyle Şans Bilekliği ve Piercing alanında altını yeniden en çok tercih edilen takı haline getirdi. Strateji ve Franchise Süreci'nde birlikte çalışmaktayız.

Hizmet / Personal Training

Personal Training ile hizmet veren ilk konsept olan Bob Gym ile Franchise ve Şubeleşme alanında birlikte ilerliyoruz. 

Hizmet / Makyaj

Profesyonel Makyaj alanında özellikle sosyal medya ürettiği içeriklerle fark yaratan Arda Bektaş'ın franchise süreci tarafımızdan yürütülmektedir.