Cloudyflex ZohoCRM İş Birliği Anlaşmamız

Dünyanın en gözde CRM uygulamalarından Zoho'nun Türkiye Premium Partner'i Cloudyflex ile Ödeme Sistemleri Entegrasyonları noktasında protokol imzaladık.

Diebold Nixdorf ATM Proje İş Birliğimiz

Dünyanın 1 numaralı ATM üreticisi Diebold Nixdorf ile Türkiye'de yönetilecek Yazılım Projeleri'nde Proje Yönetimi, Analiz ve Test hizmetlerine yönelik hizmet sağlama noktasında iş birliği anlaşmamızı imzaladık. 

BKT Arnavutluk - Kosova ATM Proje İş Birliğimiz

Çalık Holding'in Arnavutluk ve Kosova'da faaliyet gösteren BKT Banka Kombetare Tregtare Bankası'nın Kartlı Sistemler Proje Geçişi'ne ATM Yazılım Entegrasyonu noktasında iş birliği anlaşmamızı imzaladık. 

Zor Zamanda KOBİ Sohbetleri

30 gün boyunca her gün farklı sektörlerden işletme sahipleri ile sohbet ettik.. Bu dönemde bizlerle deneyimlerini paylaşan ve yeni döneme hazırlanan tüm işletme sahiplerine teşekkür ederiz. Artık yeni döneme hızla geçiş zamanı!

İTO ile 3 Başlıkta Finans Yönetimi

Sürdürülebilir İşletme olmanın temel adımlarından olan Finans Yönetimi konusunda İstanbul Ticaret Odası üyeleri ile bilgilerimizi paylaştık.

İşletmeniz Yeni Döneme ne kadar hazır?

“Nasıl olsa ofislere döndük sağlık koşulları ile ilgili önlemlerimizi alır, işlerimizi eskisi gibi yönetiriz...” mi diyorsunuz? Yoksa “işletmemi yeni döneme hazırlamak için hangi aksiyonları almam gerekir?” mi diyorsunuz?

Umarım ikinci soruya “evet” diyen gruptansınız! Biz de JCI Avrasya katılımcıları ile “evet” diyen işletmelerin ne kadar hazır olduğunu konuştuk…

Türkiye Yayıncılar Birliği Paneli

Türkiye Yayıncılar Birliği, Covid-19 salgını sonrası yeni dönemde, "İş sahibi olarak kendinize nasıl yatırım yapmalısınız?" ve "İşinize nasıl yön vermelisiniz?" gibi sorulara yanıtların aradığı "Pandemi Sonrası Yeni Döneme Hazırlık” panelinde, Digid İşletme Gelişim Platformu Yönetici Ortağı Nurdan Gündoğdu'nun sunum yaptı.

Zor Dönemde Sürdürülebilirlik Uygulamaları

“Zor Dönemlerde Sürdürülebilir İşletmeler için Uygulamalar” başlığı altında BNI Orion’da 30 işletme sahibi ile işletmelerin sağlığı için neler yapılabileceğini konuştuk... Üzerinde en çok durduğumuz konu bu dönemde yapılabilecek Pazarlama faaliyetleri oldu.

WECope ile Yeni Döneme Hazırlık Webinarları

WECope: Covid - 19 Krizi'nde İş Sürekliliği Webinarları serimizde, Yeni Döneme Hazırlık Webinarı’nda bilgilerimizi WeConnect üyeleri ile paylaştık.

Sürdürülebilir İletişim Atölyesi

İş Hayatınızı / Kariyerinizi sürdürülebilir kılmak için için Talentown ile ortaklaşa yaptığımız ‘Sürdürülebilir İletişim Atölyesi, hedef belirlemede önemli bir yol gösterici oldu

Çünkü bu atölyeden;

- Yeni dünyanın iletişim matematiğini bilerek

- Uyumlanmanın kurallarına hakim olarak

- Ve size özel hazırlanmış Davranış Profili Raporunuz ile ayrıldınız.

Önemli bir networking fırsatı da veren atölyede 3 kişiye, kendi yol haritasını belirlemesi için bire bir koçluk görüşmesi de hediye edildi.

WEConnect International 4.Yıl Konferansı

Global Partneri olduğumuz WEConnect International’ın 4. Yıllık Konferansı'nda bugün Digid olarak yerimizi aldık. Farkını keşfetme motivasyonu ile konferansa katılan kadın girişimcilerle bir arada olmak çok keyifliydi.

WEConnect International ile Global Partnerlik Anlaşmamız

Digid ve WEConnect International’den iş birliği! Digid İşletme Gelişim Platformu olarak, WEConnect International’ın global partneri olduk. Dünyada kadın girişimcilerin küresel değer kazanmalarına destek olan, bu kapsamda eğitim, mentörlük ve network çalışmaları yapan WEConnect International ile yaratacağımız yeni başarı hikayeleri için oldukça heyecanlıyız.

Üyelerarası Eğitim ve Atölye Uygulamaları

Mekan Sponsoru olduğumuz, WEConnect Üyeler Arası Eğitim ve Atölye Uygulamalarına 20 Ağustos Salı günü, Ayşe Kösebay'ın, "A.Ş.'lere Vergi Avantajı Sağlayan Pay Senedi ve Basımı Eğitimi" ile devam etti.

Sürdürülebilir Yapılanma Semineri

Kocaeli Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde, İdeasoft’un davetiyle TOBB Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu üyelerine “İşletmelerde Sürdürülebilir Yapılanma”yı anlattık.

Ülke ekonomisinin gelişimi kadının ekonomiye katılımıyla doğru orantılı. Farkındalıkları aksiyona döndürebileceklerine inancımız tam. 

KWorks Girişimcileri ile Ticarileşmeyi Hızlandırma Programı

KWorks tarafından seçilen girişimcilere Ticarileşmeyi Hızlandırma Programı kapsamında Pazarlama ve Satış odaklı 8 haftalık bir eğitim programı sunduk.

8 Mart'ta 8 Kadın Patron!

Roller değişmedi... Emek veren, üreten kadın işinin de başrolünde!

Zor görünen pazarlamayı kolaya çevirdik, satışta kendi engellerinizi aşmanız için özgüveninizi tazeledik.

8 Mart'ı 8 eşsiz patronla geçirdik!

Ideasoft ile 8 Mart Etkinliğimiz

IdeaSoft her yıl olduğu gibi bu yıl da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde e-ticaret dünyasına adım atmak isteyen kadın girişimcileri ağırladı. Biz de Digid olarak e-ticarette yer almak isteyen kadın girişimcilere pazarlama konusunda destek olduk.

90 Günlük Planlama Semineri

İşin geleceğini kaderine değil plana bağlamak isteyen işletme sahipleri ile bir aradaydık.